previous pauseresume next

برگزاری سی و یکمین جلسه کمیته فنی و مالی دانشگاه

در تاریخ ۲۳/۱۰/۹۶ ، سی و یکمین جلسه کمیته فنی و مالی دانشگاه با حضور ریاست محترم دانشگاه سرکار خانم دکتر چنگیز و اعضا در دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید . در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس صفریان در خصوص  مدیریت مصرف انرژی ، الزامات بیمارستان سبز و استفاده از انرژی های تجدید پذیر مطالبی را ارائه نمودند.. همچنین در خصوص چگونگی مقدمات و فرآیندهای مربوط به طرحهای عمرانی دانشگاه تصمیماتی اتخاذ گردید.

برگزاری نشست آموزشی مدیریت مصرف انرژی توسط مدیریت فنی دانشگاه ، جهت اعضای کارگروه نظارت شورای فنی استان

درتاریخ ۲۰/۱۰/۹۶ ، نشست آموزشی مدیریت مصرف انرژی توسط مدیریت فنی دانشگاه ، جهت اعضای کارگروه نظارت شورای فنی استان در سالن جلسات مجموعه آموزشی رفاهی سبز دانشگاه برگزار گردید . در این نشست مدیر فنی دانشگاه دستاوردهای عمرانی دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت را جهت حضار تبیین کردند . سپس جناب آقای مهندس صفریان در زمینه مدیریت و ممیزی مصرف انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر و الزام ایجاد بیمارستان سبز مطالبی را ارائه نمودند . در پایان کارگروه نظارت از ساختمان مدیریت فنی طرح های عمرانی و  پروژه های فعال دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان بازدید بعمل آوردند. .

چهارمین جلسه واحد تحقیق و توسعه ( R&D) حوزه مدیریت فنی دانشگاه

با توجه به لزوم ارتقاء سطح علمی و تجربی حوزه مدیریت فنی دانشگاه و نیز لزوم ارتقاء سطح کیفی و بهره برداری طرح های عمرانی دانشگاه چهارمین جلسه واحد تحقیق و توسعه ( R & D) مدیریت فنی با حضور مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی و معاونین و کارشناسان مربوطه امروز ۹۶/۱۰/۱۳ برگزار گردید . در این جلسه الزام تطابق نمای اجرا شده با نقشه معماری مورد تأیید و قرار به ابلاغ گردیدضمنا برای استفاده از بلوک لیکا جایگرین سفال تیغه ها در یکی از ساختمان های کوچک در کارگروه سازه و معماری صورتجلسه تنظیم شد و مقرر گردید  مهندس اکبری چالشها و مشکلات موجود در مهندسی عمران را  مشخص نماید و با توجه به خلاء های موجود در نشریات ارائه راهکار صورت گیرد.

سومین جلسه واحد تحقیق و توسعه ( R&D) حوزه مدیریت فنی دانشگاه

با توجه به لزوم ارتقاء سطح علمی و تجربی حوزه مدیریت فنی دانشگاه و نیز لزوم ارتقاء سطح کیفی و بهره برداری طرح های عمرانی دانشگاه سومین جلسه واحد تحقیق و توسعه ( R & D) مدیریت فنی با حضور مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی و معاونین و کارشناسان مربوطه امروز ۹۶/۱۰/۰۶ برگزار گردید . در این جلسه پیش نویس دتایلهای مهاربندی توسط کارگروه سازه جهت تأیید مدیریت و ابلاغ ارائه گردید . مقرر گردید چک لیست مشخصات و استاندارد کف پوشهای کنداکتیو و UPSتوسط کارگروه برق پیگیری و ارائه گردد . چک لیست چیلرهای راندمان بالا توسط کارگروه مکانیک پیگیری و ارائه گردد

دومین جلسه واحد تحقیق و توسعه ( R&D) حوزه مدیریت فنی دانشگاه

با توجه به لزوم ارتقاء سطح علمی و تجربی حوزه مدیریت فنی دانشگاه و نیز لزوم ارتقاء سطح کیفی و بهره برداری طرح های عمرانی دانشگاه دومین جلسه واحد تحقیق و توسعه ( R & D) مدیریت فنی با حضور مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی و معاونین و کارشناسان مربوطه امروز ۲۹/۰۹/۹۶ برگزار گردید . در این جلسه در خصوص اهداف کوتاه مدت که اولویت اول آن ، بروزرسانی دتایل نقشه های اجرایی بر اساس نیازها و استاندارد های روز با رویکرد زلزله و مصالح نوین در تمامی رشته های چهارگانه علی الخصوص سازه می باشد ، بحث و گفتگو انجام شد . در ادامه  تیم ورک طراحی که شامل کارشناسان سازه و تأسیسات مکانیک  و برق و آتلیه با مسوولیت مهندس حق شناس تشکیل و شرح وظایف آنان مورد بررسی قرار گرفت .ضمنا مقرر شد  فرآیند مدون و مناسب جهت تطبیق نقشه های معماری ، سازه ، و تأسیسات برق و مکانیک در جلسات آتی ارائه و بررسی گردد

اولین جلسه واحد تحقیق و توسعه ( R&D) حوزه مدیریت فنی دانشگاه

 با توجه به لزوم ارتقاء سطح علمی و تجربی حوزه مدیریت فنی دانشگاه و نیز لزوم ارتقاء سطح کیفی و بهره برداری طرخ های عمرانی دانشگاه واحد تحقیق و توسعه ( R & D) مدیریت فنی تشکیل و اولین جلسه آن با حضور مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی و معاونین و کارشناسان مربوطه در اتاق جلسات این مدیریت برگزار گردید . در این جلسه در خصوص اهداف ، اساسنامه و شرح وظایف این واحد بحث و گفتگو گردید .

جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) در محل مدیریت فنی

در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۴ در نمازخانه مدیریت فنی جشنی به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور مدیر محترم ،  معاونین محترم و نیز پرسنل مدیریت فنی برگزار گردید.

سومین جلسه کارگروه مدیریت و ممیزی انرژی مشترک با سازمان نظام مهندسی

در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۲ جلسه  مشترک مدیریت و ممیزی انرژی مشترک با سازمان نظام مهندسی برگزار گردید که در این جلسه ممیزی و ارتقاء موتورخانه ها نهایی گردید و مقرر گردید توسط  سازمان نظام مهندسی آموزشهای لازم در خصوص ممیزی انرژی به مهندسین دارای صلاحیت مدیریت فنی دانشگاه ارائه گردد.

برگزاری سی امین جلسه کمیته فنی و مالی دانشگاه در محل مدیریت فنی

در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۱ روز شنبه سی امین جلسه کمیته فنی و مالی دانشگاه با حضور معاونین محترم توسعه مدیریت و بهداشت و سایر اعضاء کمیته در محل مدیریت فنی تشکیل در خصوص پروژه های بهداشتی موضوع تفاهم نامه و نیز عملیات هتلینیگ بیمارستانها تصمیماتی اتخاذ گردید.

دومین جلسه کمیته راهبردی و هماهنگی تفاهم نامه مدیریت و ممیزی انرژی و ارتقاء موتورخانه های ساختمان های متعلق به دانشگاه.

دومین جلسه در  تاریخ ۹۶/۰۹/۰۲ در محل مدیریت فنی برگزارشد. در این جلسه تعداد ۱۰ واحد از ساختمانهای با کاربری های اداری, بهداشتی, درمانی و خوابگاه در سطح استان تحت عنوان ساختمانهای هدف و بصورت پایلوت انتخاب شد. جهت ممیزی انرژی مقرر گردید تعداد ۲۰ نفر از کارشناسان مدیریت فنی دانشگاه پس از گذراندن دوره های ممیزی انرژی و پایش موتورخانه (M&V) عملیات ممیزی را آغاز نمایند.

صفحه‌ها

اشتراک در مدیریت امور فنی RSS

نشانی مدیریت

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، مدیریت فنی

شماره تماس:۳۷۹۲۴۱۰۰